Õiguskantsler: vanglatöötajad peavad rohkem rääkima

Õiguskantsler: vanglatöötajad peavad rohkem rääkima

Õiguskantsler ütleb, et vanglatöötajad peavad rohkem rääkima vangidega, kes tahavad end tappa.

Õiguskantsler Ülle Madise ütleb, et . Nad peavad rääkima . See aitab.
Madise ütleb, et . Ta ütleb seda juba ammu. Vanglad peavad . See on oluline. Üks vang kasutas riiet end tapmiseks.
Madise räägib vanglate probleemidest. Ta ütleb, et . Üks vang ei saanud piisavalt rääkida. Reeglid ütlevad, et vang peab saama . Rääkimine peab olema hea.
Madise ütleb, et . See aitab halbu asju ära hoida.
Madise ütleb, et . Üks kord nähti alles hiljem, et inimene on surnud.
Eesti vanglates suri viis inimest alates septembrist 2024. Kolm inimest tapsid end. Kaks inimest surid haiguse tõttu. Üks .