Parlamendivälistest parteidest on kohalikel valimistel eelis Parempoolsetel

Parlamendivälistest parteidest on kohalikel valimistel eelis Parempoolsetel

Parempoolsed on parlamendivälistest erakondadest kohalikel valimistel tugevaim. Teistel erakondadel on raskusi raha ja kandidaatidega.

Parempoolsed on noor erakond. Nad tahavad osaleda paljudes kohalikes omavalitsustes. Nende tähtsamad kohad on Tallinn, Tartu, Pärnu ja suurte linnade ümber olevad vallad. Nad teevad head kampaaniad seal, kus on aktiivseid inimesi.
Parempoolsete esimees Perling rääkis, et on umbes 100 000 eurot. See on . Perling ei tea veel, kas ta ise . Ta ütles, et erakonnas on palju inimesi, kes võiksid linnapeaks sobida. Samuti võib leida sobiva kandidaadi ka erakonnast väljaspool.
Perling ei välista, et ta ise võiks linnapeaks kandideerida. Ta ütles, et Parempoolsete eesmärk on saavutada hea tulemus , eriti Tallinnas. Parempoolsete on "Kindlalt paremaks".
ERK, teine erakond, keskendub rohkem Tartule. ERK esindaja Jaak Valge ütles, et nende tähtsamad kohad on Tartu, Harjumaa ja Raplamaa. Nad ei ole veel otsustanud, kas nad lähevad Tallinnas kandideerima täisnimekirjaga. Valge usub, et ERK juht Silver Kuusik saab Tartu linnapeakandidaadiks.
ERK-l on vähe raha kampaania jaoks. Valge ütles, et nad teevad erakonna sees annetuskampaania. ERK loosung on "Näoga Eesti poole".
Rohelised on samuti alustanud ettevalmistusi. Erakonna juht Evelyn Sepp ütles, et nad keskenduvad suurematele linnadele ja väiksematele valdadele. Sepp lubas koos teise juhi Rasmus Lahtveega Tallinnas kandideerida.
Vabaerakond . Erakonna esimees Märt Meesak ütles, et nad panevad . Meesak . Vabaerakonna loosung on "Vaba on olla parem".
Erakond Koos osaleb ka valimistel. Erakonna esindaja Igor Hoop ütles, et nad ja Ida-Virumaal. Nad ei välista ka Aivo Petersoni kandideerimist. Peterson on praegu kohtus .