Alaealisi vägistanud Reigo Jürgenson saadeti seitsmeks aastaks vangi

Alaealisi vägistanud Reigo Jürgenson saadeti seitsmeks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Reigo Jürgensoni vangi alaealiste vägistamise ja alkoholi pakkumise eest.

Reigo Jürgenson sai seitsme aasta ja nelja kuu vangistuse. Ta peab vangi minema alates 30. augustist 2025. Ta ja pakkus neile alkoholi.
Kohus leidis, et Jürgensoni teod olid väga rasked. Ta ise ütles, et ta on vabandanud ja ta tahab abi saada. Kohus arvas, et , sest teod olid plaanitud.
Kohus otsustas, et Jürgenson peab maksma 2000 eurot ühele ohvrile. Ta on juba maksnud 400 eurot. Ülejäänud 1600 eurot peab ta veel maksma. Kohus võttis tal selle raha ära.
Jürgenson peab maksma ka kohtukulud. Kokku peab ta maksma 8258,80 eurot. Selle raha peab ta maksma 12 kuu jooksul.
Prokurör ütles, et Jürgenson . Ta rääkis tüdrukutega ja valetas oma vanuse kohta. Ta .
Prokurör ütles, et tegemist oli teismeliste tüdrukutega. Mees . Tüdrukud tahavad unustada seda, mis juhtus, kuid nad ei suuda.
Prokurör ütles, et kui ohvrid poleks rääkinud, siis mees poleks vangi läinud. Laste vastu tehtud kuriteod jäävad sageli varjatuks, sest lapsel on raske rääkida.
Prokurör rõhutas, et täiskasvanud . Kui nad näevad midagi kahtlast, peavad nad rääkima politseiga või lasteabiga. Iga inimene võib aidata lapsi kaitsta.